Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
Obóz Projekt: Party!Tleń 2025
Obóz Rekreacyjny Tleń 2025, Obozy Przygodowe 2025, Obozy dla Chłopczyków, Obozy dla Dziewczynek, Obozy Relaks, Obozy Rekreacyjne 2025
Tleń to spokojna miejscowość, malowniczo położona nad jeziorem Mukrza i Żur na terenie Parku Krajobrazowego. Nic dziwnego, że okolica tak zachwyca przyjezdnych!
Zostań mistrzem imprez – stylizacje, dekoracje, muzyka!
Na obozie Projekt: Party! każdy wieczór to inny klimat, a każdy dzień to przygotowania do imprezy życia! Dobierz ekipę, wymyśl temat, stwórz dekoracje i stylizacje, a potem baw się na własnych warunkach. Hip hop, retro, superbohaterowie czy plażowy chill – to Ty decydujesz! Codziennie nowa energia, nowe wyzwania i mnóstwo kreatywnej zabawy. A w przerwach złap oddech nad jeziorem, zrelaksuj się przy planszówkach albo spróbuj swoich sił jako DJ!
Program
Turniej Mistrzów Imprez
Zostań organizatorem imprezy idealnej:
Codzienne party
Chill w przerwach
Imprezowy know-how
Full Energy Zone
After Party
Co Zabrać
Strój do zajęć terenowych i sportowych, obuwie sportowe, grubszą bluzę lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy, latarkę, notatnik i przybory do pisania, NUMER PESEL.
Transport
Transport za dopłatą pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Szczegóły w Regulaminie dojazdów. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach.
Cena podstawowa | Wolne miejsca | |
---|---|---|
29.06-08.07.2025 | 3049 PLN | Sprawdź |
09.07-18.07.2025 | 3149 PLN | Sprawdź |
19.07-28.07.2025 | 3149 PLN | Sprawdź |
29.07-07.08.2025 | 3049 PLN | Sprawdź |
08.08-17.08.2025 | 3049 PLN | Sprawdź |
18.08-25.08.2025 | 2649 PLN | Sprawdź |
Ośrodek Wypoczynkowy PERŁA BORÓW
Ośrodek Wypoczynkowy Perła Borów, w którym zakwaterowani będą nasi młodzi poszukiwacze przygód, położony jest na terenie parku krajobrazowego i w pobliżu jeziora. Oferuje komfortowe pokoje 2-5 osobowe z łazienkami. Na terenie ośrodka znajdują się sale zajęciowe,wiaty, boiska sportowe, miejsce na ognisko. 10 minut pieszo do kąpieliska strzeżonego. Jego wielką zaletą jest to, że otacza go wspaniały, leśny teren rekreacyjny. W czasie wakacji będzie on miejscem niejednej gry terenowej, leśnych podchodów i zabaw!
Zakwaterowanie:
Pokoje 2-5 osobowe z łazienkami.
Na terenie ośrodka:
sale zajęciowe i wiaty, boiska sportowe, miejsce na ognisko. 10 minut pieszo do kąpieliska strzeżonego.
Trzy posiłki dziennie na terenie ośrodka – śniadanie, obiad, kolacja plus podwieczorek. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.
Miejscowość | Cena |
---|---|
Bydgoszcz | Dopłata 280 PLN |
Częstochowa | Dopłata 340 PLN |
Gdańsk | Dopłata 250 PLN |
Katowice | Dopłata 340 PLN |
Kraków | Dopłata 340 PLN |
Łódź | Dopłata 320 PLN |
Poznań | Dopłata 328 PLN |
Szczecin | Dopłata 328 PLN |
Toruń | Dopłata 280 PLN |
Warszawa | Dopłata 348 PLN |
Wrocław | Dopłata 340 PLN |
Za dopłatą
Program, opiekę kadry pedagogicznej, pamiątkowe zdjęcia z obozu online i koszulkę obozową dla każdego uczestnika, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, zakwaterowanie: 9 noclegów (turnus VI: 7 noclegów), wyżywienie: 3 posiłki dziennie plus podwieczorek, suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie NNW (dotyczy uczestników zamieszkałych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej).
BONUS
Obozowy pakiet Poszukiwaczy Przygód
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.